1/25/2017

Jak zacząć zarabianie na BTC?


W dzisiejszym poście przedstawiam Wam od czego trzeba zacząć zarabianie w świecie Bitcoin. Temat BTC zyskuje coraz większą popularność w Internecie. Jest to spowodowane głównie wzrostem wartości tej wirtualnej waluty, a także dużymi możliwościami zarabiania. 


Pierwszym krokiem, który musimy wykonać jest założenie portfela. Jest to miejsce gdzie przechowujemy swoje bitcoiny. Osobiście polecam portfel na Blockchain. Sama posiadam tam swój i jak do tej pory nie narzekam. Jeżeli nie wiesz jaki portfel wybrać to zajrzyj tutaj.

Poniżej przedstawiam krótką instrukcję założenia i poruszania się na koncie Blockchain.

Jak założyć portfel?

Wchodzimy na stronę: https://blockchain.info/pl/wallet/#/ i klikamy "Stwórz Darmowy Portfel Bitcoin". Pojawia nam się formularz rejestracyjny. Wystarczy uzupełnić dane i nasze konto jest już aktywne.


Po kilku minutach dostajemy wiadomość na podany adres e-mail, która umożliwi nam pierwsze logowanie. Później możemy dostosować swój portfel, podając np swój numer telefonu. Nie jest to konieczne, jednak może nam ułatwić korzystanie z portfela.

Jak korzystać z konta?


Powyżej przedstawiłam screen strony widoczny po zalogowaniu. Do zbierania darmowych bitcoinów, co jest kolejnym tematem na najbliższe tygodnie, musimy znać tylko podstawowe funkcje portfela:
Na czerwono zaznaczyłam wysokość środków w walucie BTC, poniżej na niebiesko jest ta sama wartość, ale w przeliczeniu na wybraną przez nas walutę, w moim przypadku są to złotówki.
Fioletowym kolorem oznaczyłam miejsce w którym pokazane będą nasze aktywności, czyli np otrzymane BTC. Jeżeli chcemy zbierać darmowe bitcoiny,  musimy uzyskać adres portfela. Znajdziemy go w miejscu oznaczonym na zielono. Gdy klikniemy ikonkę "Otrzymaj" pojawi nam się poniższy widok:
Teraz wystarczy tylko skopiować kod który nam się pojawi i podać go na stronie, gdzie zbieramy darmowe BTC.

W kolejnych postach przedstawię Wam strony, gdzie można zbierać darmowe bitcoiny.  Szczegóły już wkrótce.


Napiszcie, jakie Wy macie doświadczenie w internetowym zarabianiu.


3 komentarze:

  1. Nie miałam pojęcia o czymś takim! dobrze to rozpisałaś, widziałam po tytułach innych postów, że to Twoj konik:)

    OdpowiedzUsuń
  2. My prowadzimy blog ze sposobami na dorabianie przez Internet także mamy torchę doświadczenia w internetowym zarabianiu :) Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń
  3. ja proponuje https://freebitco.in/?r=13744611

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Domowe finanse , Blogger