1/01/2017

Płatne ankiety: myiyo


Nowy rok i zdwojona motywacja. Dziś przedstawiam Wam stronę myiyo.  Już prawie 4 miesiące korzystam z tego panelu. Chętnie pokaże Wam jak wygląda zarabianie w tej firmie. Zapraszam do lektury.Rejestracja:

Rejestracja prosta, szybka i darmowa, jak we wszystkich tego typu stronach, z których korzystam. Założyć konto możemy na stronie lub korzystając z linku od innej osoby. Przy rejestracji podajemy tylko podstawowe dane. Później otrzymujemy link aktywujący na pocztę i po jego kliknięciu otrzymujemy swoje pierwsze 100 punktów. Po założeniu konta pozostaje nam tylko uzupełnić swój profil, gdzie podajemy dokładniejsze informacje na nasz temat. Za tą czynność otrzymujemy swoje kolejne 500 punktów. Rejestracja zakończona-teraz czekamy na ankiety.


Zasady działania:

 • Zaproszenia do ankiet
Ankiety, które możemy wypełnić, są dostępne na stronie myiyo. W powiadomieniu znajduje się również:
-temat ankiety
-wynagrodzenie
-czas, potrzebny na wypełnienie badania
-czas, do kiedy ankieta jest dostępna.
Powiadomienia są również wysyłane na pocztę. Jednak radzę zajrzeć czasami na stronę serwisu, bo bardzo często informacje o nowych ankietach są wysyłane z opóźnieniem lub po prostu nie są wysyłane.
Zdarzają się również sytuacje, w których ankieta zostaje zamknięta przed czasem. Dzieje się to z prostej przyczyny. Na każdą ankietę jest określona liczba respondentów.
Główna zasada: Kto pierwszy, ten lepszy :)

Podczas mojej współpracy z myiyo otrzymałam 34 zaproszenia do ankiet.

 • Ankiety

Wynagrodzenie za jedną ankietę zależy od poziomu trudności i czasu jej trwania. Im dłuższa, tym więcej punktów dostaniemy. Czas, potrzebny na wypełnienie jednego badania może wynosić od 5 do 30 minut.  Wszystko zależy jednak od tego, jak wypełniamy ankietę. Jeżeli skoncentrujemy się tylko na tej czynności to wypełnienie zajmie nam mniej czasu.

Liczba punktów jaką otrzymywałam za jedną ankietę wynosiła od 250 do 3000 punktów.

 • Program: Poleć
Możemy zapraszać również innych użytkowników. Za każdą nową osobę otrzymujemy 500 punktów. Wystarczy, że polecona osoba zarejestruje się używając naszego linku i wypełni swoją pierwszą ankietę.

Zarobki:

Punkty za aktywność w serwisie sumują się. Po uzbieraniu 20.000 punktów możemy wypłacić gotówkę na PayPal. 1000 punktów to 1 euro. 

Obecnie na moim koncie jest 8600 punktów, czyli ok 38 zł. Wartość w złotych, określana jest według aktualnego kursu walutowego.


Dodatki:

Istnieje również możliwość udzielania się na portalu społecznościowym myiyo. Możemy tam zamieszczać własne teksty, zdjęcia, filmy lub tworzyć własne sondaże. Za tego typu działalność nie otrzymujemy wynagrodzenia.
Możemy również przekazać nasze punkty na organizacje charytatywną: Three Little Birds.

Jesteś zainteresowany członkostwem w myiyo?
Zarejestruj się tutaj.

Jesteś już użytkownikiem?
Podziel się swoimi doświadczeniami. Napisz ile zarobiłeś/aś i w jakim czasie.

14 komentarzy:

 1. Nawet udało mi się na ankietach "zarobić" :) Traktuję to jako odmóżdżacz w czasie pracy i na takim zbijaniu bąków uzbierało mi się (i dostałem na konto) 32 zł :) Pieniądz żaden, ale radość dostania czegoś z "niczego" była :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyjrzeć się tym funkcjom społecznościowym może będą pomocne w promocji własnego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety w większości przypadków gdy za pracę dostajesz punkty, szkoda czasu. Może generalizuję zbytnio, ale takie mam doświadczenia. Są znacznie lepsze metody zarabiania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo chętnie je poznam:) Siedzę w domu z synem, więc nie mam możliwości iść do normalnej pracy.

   Usuń
 4. Muszę się przyjrzeć tym ankietom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super strona! W wolnej chwili można coś zarobić zamiast marnować czas :)

  Asia BB

  OdpowiedzUsuń
 6. Korzystam z innych paneli, pieniądze może nie powalają z nóg ale jesli człowiek ma siedzieć i się patrzyć w telewizor to to jest lepszy sposób na spędzanie czasu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakich? jeśli mogę wiedzieć. Chętnie wypróbuję:)

   Usuń
 7. Ja też zarabiam w domu, ale wykonując pracę zawodową. I zarabiając sensowne pieniądze, a nie grosze w "programach partnerskich".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym mogła, to chętnie bym wykonała pracę zawodową w domu. Niestety, taką możliwość mam tylko w marcu i kwietniu, gdy rozliczam pity. Może podrzucisz mi jakiś pomysł??

   Usuń
 8. Obserwuję Twoje działania i chyba sama wreszcie zacznę działać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja zawsze bałam sie takiego zarabiania...

  OdpowiedzUsuń
 10. Zastanawiam się na czym dokładniej polega takie wypełnianie ankiet? To jakieś zadania? Pytania? Ankiety kojarzą mi się tylko z ludźmi stojącymi na ulicach, którzy próbują złapać jakąś wolną osobę by trochę zarobić

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Domowe finanse , Blogger