3/30/2017

Płatne ankiety: Podsumowanie półrocznej pracy

Tematem ankiet zajmuję się około pół roku. Sądzę, że to najwyższy czas, by zrobić krótkie podsumowanie i porównanie stron proponujących wynagrodzenie za wypełnianie ankiety.


Każda strona posiada swój własny system naliczania wynagrodzeń. Z tego powodu ciężko jest je wszystkie przedstawić na wykresie. Istnieje jednak jeden punkt wspólny. Na wszystkich stronach, by otrzymać wynagrodzenie musimy osiągnąć minimum do wypłaty. 

Na poniższym wykresie przedstawiłam opisane dotąd przeze mnie strony.


Czerwonym kolorem oznaczyłam moment wypłaty (1,2). Jak już wcześniej wspominałam, każda strona posiada indywidualny system naliczania wynagrodzenia. Z tego powodu, by porównać je wszystkie, postanowiłam przeliczyć wartości na złotówki. Tylko w przypadku Marketagent zostawiłam Euro.

W powyższym zestawieniu brakuje kilku stron. Panel Ariadna nie został umieszczony, ponieważ na tej stronie, nagrody są wyłącznie rzeczowe i nie mogłam tego przedstawić w formie walutowej. Strony Toluna, Hiving i askGfK również nie znalazły się w zestawieniu, ponieważ już z nich nie korzystam.

Przy każdym słupku dodałam etykiety, przez co możecie zobaczyć ile zarobiłam i ile wynosi minimum do wypłaty. 


Biorąc pod uwagę moment wypłaty najlepiej prezentuje się strona Marketagent, ponieważ otrzymałam ponad 5 Euro. Jest to równowartość dwóch wypłat. Jeżeli jednak skupimy się na faktycznie zarobionych pieniądzach to na pierwszym miejscu znajduje się SW panel. Po pół roku zbliżam się do drugiej wypłaty, czyli wkrótce będę miała 100 zł wynagrodzenia.


Zdecydowanie najsłabiej prezentuje się Talkonline. Przez pół roku zgromadziłam zaledwie 10% minimum do wypłaty. 

Przez cały ten okres zarobiłam w sumie 329,20 zł.

-I-say 50 zł
-SW panel 50 zł
-Toluna 70 zł
-Marketagent ok 20 zł
-Mobrog 20 zł
-Opinie.pl ok 30 zł
-Strony, które przedstawię wkrótce 89,20 zł

Na koniec dodam, że moje zarobki osiągnęłam w większości na mojej własnej aktywności na tych stronach. Można otrzymać dużo wyższe wynagrodzenie, jeżeli będzie się polecać takie strony innym. Mi do tej pory udało się zebrać tylko kilka poleconych i to na różnych stronach. 


Mam nadzieję, że podsumowanie się Wam podoba. Jeżeli macie jakieś uwagi lub inne metody na zarabianie w sieci piszcie. Chętnie sprawdzę coś nowego.
Pozdrawiam18 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam, że można tyle zarobic:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo to ciekawe! Wypełniałam kiedyś ankiety, ale tylko punkty jak na razie zbieram ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie byłam przekonana do tych ankiet, ale teraz to mi sie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam $140 w miesiac na www.clixsense.com/?10669722
  Polecam to jest hit - tam sie buduje strukture do 8 poziomu z poleconych. Nie tylko ankiety ale tez reklamy, oferty, tasks.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wprowadzaj ludzi w błąd tyle nie zarobiłęś ,jeśli mówisz prawdę pokaż dowód płanosci

   Usuń
 5. A potrafisz powiedzieć ile czasu zajęła Ci ta aktywność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta na tych strona założyłam we wrześniu lub w październiku 2016. Ciężko było by ustalić dokładnie ile czasu potrzebowałam, bo ankiety wysyłają różnie. Zwykle wypełniam jedną tygodniowo z jednej strony. Czasami częściej, zdarza się również dostać jedną ankietę na 2 miesiące. Czas na ankietę zwykle wynosi od 5 do 30 minut. Zapraszam do szczegółowych opisów stron, które zamieściłam wcześniej. :)

   Usuń
 6. Nie słyszałam o takim sposobie zarabiania, ale trzeba chyba poświęcić na to sporo czasu, żeby zarobić konkretne pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 7. nie wiedziałam, że jest taki sposób zarabiania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zarabianie na ankietach jest nie efektywne czasowo i może oplacać się jedynie gdy:
  A mamy pewność że strona na prawdę wyplaca pieniadze, a nie tuz przed progiem wypłaty go podniesie tak bysmy znowu musieli pracować
  B klikamy byle jak i w byle co w odpowiedziach, bo szkoda czasu na czytanie ;)
  Lepiej polecać konta bankowe gdzie od sztuki mamy od 50 złotych do 150 zł i więcej zarobku ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak na czas wymagany na wypełnianie płatnych ankiet, to zarobki wyglądają bardzo przyzwoicie :) Fajne jest też to, że w niektórych panelach można wypełniać ankiety na urządzeniu mobilnym, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas. Taką opcję wprowadzili niedawno w panelu Badanie Opinii. Może znacie jeszcze inne strony, które taką możliwość oferują?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy w dalszym ciągu zajmujesz się zarabianiem na wypełnianiu ankiet online? Czy zmieniło się coś na lepsze od czasu opublikowania tego wpisu? Warto postawić na tego typu dodatkową pracę?

  OdpowiedzUsuń
 11. Powiem Wam tak - tego typu zarabianie jest dobre, ale dla osób, które mają sporo cierpliwości. Przecież średnio czeka się na wypłatę około 6 miesięcy, zanim uzbieramy do minimum...

  OdpowiedzUsuń
 12. Polecam Badanie Opinii - to na prawdę bardzo dobry panel, gdzie można zarobić na ankietach. Zarobek jest szybki i prosty. Polecam korzystać z aplikacji mobilnej, która umożliwia wypełnianie ankiet kiedy i gdzie chcemy.

  https://www.badanie-opinii.pl/

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak, zgadzam się z poprzednikiem. Sama korzystam z panelu do ankiet: badanie-opinii.pl Są uczciwi i wypłacają pieniądze, gdy osiągnie się 1000 pkt, czyli 50 zł. Polecam ich sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 14. witam wszystkich panelistów na stałe współpracuję z trzema firmami .To są uczciwe firmy.Zarobiłem już doładowanie do telefonu 30zł bon do empik 40 zł

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo ciekawy pomysł na zarabianie pieniędzy. Sam mam własną firmę i tak jak w przypadku ankiet nie da się określić stałych comiesięcznych zarobków. Jednak jako forma pracy dorywczej, dla studenta myślę że jest to całkiem w porządku opcja.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Domowe finanse , Blogger