1/02/2019

Oszczędzaj czas na energii. Nowy serwis Mój TAURON.

Advertisement

Problem oszczędzania poruszałam na swoim blogu już wiele razy i wydawało mi się, że temat jest już niemal wyczerpany. W końcu ile więcej jeszcze da się wymyślić, by być bardziej przedsiębiorczym? I jak zawsze okazuje się: jest tego całkiem sporo. Dzisiaj powiem Wam kilka słów na ten temat w kontekście branży energetycznej. Okazją do tego będzie nowy i innowacyjny serwis Mój TAURON.


Żyjemy w czasach, w których każdy z nas szuka szybkich i prostych rozwiązań czyniących codzienne czynności jeszcze wygodniejszymi. Wszystko w naszym otoczeniu - od kuchenek indukcyjnych po aplikacje mobilne pozwalające zamówić niemal wszystko - jest tego czytelnym przykładem. Nie inaczej jest z tym, co stanowi krwiobieg tych urządzeń: prądem.
Sprytne rozwiązanie, które pozwala trzymać rękę na energetycznym pulsie naszego domu, zaproponowała marka TAURON.

Dostawca energii właśnie udostępnił swoim użytkownikom internetowy serwis obsługowy Mój TAURON, który pozwala mi zaoszczędzić mój czas i jednocześnie sprawia, że mam pod kontrolą wszystkie wydatki związane z energią. Lubię innowacyjne rozwiązania, które szanują mój czas, a serwis Mój TAURON jest przykładem zastosowania idei mobilności i smart living w energetyce.

Poniżej przedstawiam Wam krok po kroku zalety korzystania z serwisu Mój TAURON:


Dostęp


Możesz korzystać z serwisu na tradycyjnym komputerze desktop i urządzeniach mobilnych: tak smartfonach jak i tabletach. W każdym miejscu i o każdej porze, ponieważ serwis działa  godziny na dobę. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu. Co ważne: jest on zaprojektowany w responsywny sposób, więc będzie się odpowiednio skalował do naszego urządzenia. To istotny drobiazg, o którym czasami zapominają niektóre firmy.

Kontrola


Masz stały i aktualny podgląd swoich faktur, dokumentów, płatności za prąd i gaz. Wszystkie dokumenty znajdziesz w jednym miejscu: koniec ze stosem papierów zalegającym po szufladach. Na bieżąco możesz edytować swoje dane - np. gdy zmienisz adres zamieszkania - czy zmienić sposób rozliczania. Masz również szybki dostęp do formularzy i wniosków oraz, co ważniejsze: jesteś w ciągłym kontakcie z Biurem Obsługi klienta gdyby coś się zepsuło.


Stan licznika


Serwis umożliwia klientom indywidualnym coś, co kończy z trwającym od lat zwyczajem ,,czekania na panów od liczników" - od dziś możemy podawać je sami. Wystarczy, że wprowadzimy odpowiednią liczbę raz w miesiącu w formularzu, który wyświetli się po kliknięciu w przycisk ,,podaj odczyt". Na dodatek: system przypomni nam o konieczności podania stanu liczników, gdy zbliża się okres rozliczenia (ikonka dzwonka będzie się ,,trzęsła").

Płatności


Wszystkie nasze umowy wyświetlają się w intuicyjnym panelu, który po prawej stronie pokazuje należną płatność: dokładną kwotę oraz przypomnienie terminu, w jaki powinna zostać uregulowana. System umożliwia dokonywanie płatności za pojedynczą fakturę lub dokonanie płatności zbiorczej.

Uważam, że jest to ciekawy sposób na zaoszczędzenie czasu przy płatnościach za energię.
Jeżeli chcecie bliżej poznać ofertę Mój TAURON zapraszam na stronę:
https://www.tauron.pl/dla-domu/obsluga-i-pomoc/moj-tauron


Zapraszam Was serdecznie do komentowania. Podzielcie się swoimi doświadczeniami i przedstawcie Wasze sposoby na oszczędzanie czasu.
Pozdrawiam4 komentarze:

 1. Super porady! Na pewno skorzystam z kilku w przyszłości!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego typu serwisu są na pewno bardzo przydatne. Sam na przykład cenię sobie platformę do prowadzenie księgowości jednej z polskich firm. Prowadzę firmę zajmującą się copywritingiem i nie muszę dzięki temu wychodzić z domu, aby dostarczać dokumenty do swojej księgowej, po prostu sama wygoda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię korzystać z aplikacji oferujących oszczędzanie czasu, są łatwe w obsłudze wszystko jest w jednym miejscu kilko kliknięciami można wszystko opłacić

  OdpowiedzUsuń
 4. Każda rzecz która pomaga oszczędzać pieniądze, jest na wagę złota. Gaz, prąd i woda podrożały straszliwie w 2019 roku. Szukam wszelkich alternatyw aby zaoszczędzić chodź trochę grosza w każym miesiącu, jednak wychodzi mi to dość pokracznie...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Domowe finanse , Blogger